1η Αγωνιστική 25/9
Αστέρας Ρόκκας – ΑΣ Ρακούν
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΑΕ Καμπής
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Δίας Κωστακιών
ΑΕ Ραδοβυζίων – Διαγόρας Κομμένου
ΑΟ Φιλιππιάδας – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΠΑΣ Ανέζα
2η Αγωνιστική 2/10
ΑΟ Κορφοβουνίου – Αστέρας Ρόκκας
ΑΣ Ρακούν – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Καμπής – ΑΕ Ραδοβυζίων
Δίας Κωστακιών – ΑΟ Φιλιππιάδας
Διαγόρας Κομμένου – Ολυμπιακός Καλοβάτου
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΠΑΣ Ανέζα
3η Αγωνιστική 9/10
Αστέρας Ρόκκας – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΑΟ Κορφοβουνίου
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΑΣ Ρακούν
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΕ Καμπής
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Δίας Κωστακιών
ΠΑΣ Ανέζα – Διαγόρας Κομμένου
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
4η Αγωνιστική 16/10
ΑΕ Ραδοβυζίων – Αστέρας Ρόκκας
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Φιλιππιάδας
ΑΟ Κορφοβουνίου – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΣ Ρακούν – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΑΕ Καμπής – ΠΑΣ Ανέζα
Δίας Κωστακιών – Ακράτητος Ακροποταμιάς
Διαγόρας Κομμένου – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
5η Αγωνιστική 23/10
Αστέρας Ρόκκας – ΑΟ Φιλιππιάδας
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΕ Ραδοβυζίων
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΟ Κορφοβουνίου
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΣ Ρακούν
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Καμπής
Διαγόρας Κομμένου – Δίας Κωστακιών
6η Αγωνιστική 30/10
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Αστέρας Ρόκκας
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΠΑΣ Ανέζα
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΟ Κορφοβουνίου – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΣ Ρακούν – Διαγόρας Κομμένου
ΑΕ Καμπής – Δίας Κωστακιών
7η Αγωνιστική 6/11
Αστέρας Ρόκκας – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΠΑΣ Ανέζα – Ολυμπιακός Καλοβάτου
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΟ Φιλιππιάδας
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Ραδοβυζίων
Διαγόρας Κομμένου – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
Δίας Κωστακιών – ΑΟ Κορφοβουνίου
ΑΕ Καμπής – ΑΣ Ρακούν
8η Αγωνιστική 13/11
ΠΑΣ Ανέζα – Αστέρας Ρόκκας
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Ακράτητος Ακροποταμιάς
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΟ Φιλιππιάδας – Διαγόρας Κομμένου
ΑΕ Ραδοβυζίων – Δίας Κωστακιών
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Καμπής
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΑΣ Ρακούν
9η Αγωνιστική 20/11
Αστέρας Ρόκκας – Ακράτητος Ακροποταμιάς
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΠΑΣ Ανέζα
Διαγόρας Κομμένου – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
Δίας Κωστακιών – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΕ Καμπής – ΑΟ Φιλιππιάδας
ΑΣ Ρακούν – ΑΕ Ραδοβυζίων
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Κορφοβουνίου
10η Αγωνιστική 27/11
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Αστέρας Ρόκκας
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Διαγόρας Κομμένου
ΠΑΣ Ανέζα – Δίας Κωστακιών
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΑΕ Καμπής
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΣ Ρακούν
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΑΟ Κορφοβουνίου
ΑΕ Ραδοβυζίων – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
11η Αγωνιστική 4/12
Αστέρας Ρόκκας – Διαγόρας Κομμένου
Δίας Κωστακιών – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΕ Καμπής – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΣ Ρακούν – ΠΑΣ Ανέζα
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΑΕ Ραδοβυζίων
12η Αγωνιστική 11/12
Δίας Κωστακιών – Αστέρας Ρόκκας
Διαγόρας Κομμένου – ΑΕ Καμπής
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΣ Ρακούν
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΟ Κορφοβουνίου
ΠΑΣ Ανέζα – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΑΕ Ραδοβυζίων
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΟ Φιλιππιάδας
13η Αγωνιστική18/12
Αστέρας Ρόκκας – ΑΕ Καμπής
ΑΣ Ρακούν – Δίας Κωστακιών
ΑΟ Κορφοβουνίου – Διαγόρας Κομμένου
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΕ Ραδοβυζίων – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΠΑΣ Ανέζα
14η Αγωνιστική
ΑΣ Ρακούν – Αστέρας Ρόκκας
ΑΕ Καμπής – ΑΟ Κορφοβουνίου
Δίας Κωστακιών – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
Διαγόρας Κομμένου – ΑΕ Ραδοβυζίων
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Φιλιππιάδας
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
15η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – ΑΟ Κορφοβουνίου
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΣ Ρακούν
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΑΕ Καμπής
ΑΟ Φιλιππιάδας – Δίας Κωστακιών
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Διαγόρας Κομμένου
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΠΑΣ Ανέζα – Ακράτητος Ακροποταμιάς
16η Αγωνιστική
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Αστέρας Ρόκκας
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΑΕ Ραδοβυζίων
ΑΣ Ρακούν – ΑΟ Φιλιππιάδας
ΑΕ Καμπής – Ολυμπιακός Καλοβάτου
Δίας Κωστακιών – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
Διαγόρας Κομμένου – ΠΑΣ Ανέζα
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Ακράτητος Ακροποταμιάς
17η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – ΑΕ Ραδοβυζίων
ΑΟ Φιλιππιάδας – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΟ Κορφοβουνίου
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΑΣ Ρακούν
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΕ Καμπής
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Δίας Κωστακιών
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Διαγόρας Κομμένου
18η Αγωνιστική
ΑΟ Φιλιππιάδας – Αστέρας Ρόκκας
ΑΕ Ραδοβυζίων – Ολυμπιακός Καλοβάτου
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΠΑΣ Ανέζα
ΑΣ Ρακούν – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΕ Καμπής – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
Δίας Κωστακιών – Διαγόρας Κομμένου
19η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΑΟ Φιλιππιάδας
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΕ Ραδοβυζίων
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – ΑΟ Κορφοβουνίου
Διαγόρας Κομμένου – ΑΣ Ρακούν
Δίας Κωστακιών – ΑΕ Καμπής
20η Αγωνιστική
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Αστέρας Ρόκκας
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΠΑΣ Ανέζα
ΑΟ Φιλιππιάδας – Ακράτητος Ακροποταμιάς
ΑΕ Ραδοβυζίων – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – Διαγόρας Κομμένου
ΑΟ Κορφοβουνίου – Δίας Κωστακιών
ΑΣ Ρακούν – ΑΕ Καμπής
21η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – ΠΑΣ Ανέζα
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Ολυμπιακός Καλοβάτου
Διαγόρας Κομμένου – ΑΟ Φιλιππιάδας
Δίας Κωστακιών – ΑΕ Ραδοβυζίων
ΑΕ Καμπής – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΑΣ Ρακούν – ΑΟ Κορφοβουνίου
22η Αγωνιστική
Ακράτητος Ακροποταμιάς – Αστέρας Ρόκκας
ΠΑΣ Ανέζα – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – Διαγόρας Κομμένου
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Δίας Κωστακιών
ΑΟ Φιλιππιάδας – ΑΕ Καμπής
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΑΣ Ρακούν
ΑΟ Κορφοβουνίου – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
23η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
Διαγόρας Κομμένου – Ακράτητος Ακροποταμιάς
Δίας Κωστακιών – ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Καμπής – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΑΣ Ρακούν – Ολυμπιακός Καλοβάτου
ΑΟ Κορφοβουνίου – ΑΟ Φιλιππιάδας
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Ραδοβυζίων
24η Αγωνιστική
Διαγόρας Κομμένου – Αστέρας Ρόκκας
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Δίας Κωστακιών
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΕ Καμπής
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΣ Ρακούν
ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς – ΑΟ Κορφοβουνίου
Ολυμπιακός Καλοβάτου – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΑΟ Φιλιππιάδας
25η Αγωνιστική
Αστέρας Ρόκκας – Δίας Κωστακιών
ΑΕ Καμπής – Διαγόρας Κομμένου
ΑΣ Ρακούν – Κυράτσα Αγίου Δημητρίου
ΑΟ Κορφοβουνίου – Ακράτητος Ακροποταμιάς
Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής – ΠΑΣ Ανέζα
ΑΕ Ραδοβυζίων – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς
ΑΟ Φιλιππιάδας – Ολυμπιακός Καλοβάτου
26η Αγωνιστική
ΑΕ Καμπής – Αστέρας Ρόκκας
Δίας Κωστακιών – ΑΣ Ρακούν
Διαγόρας Κομμένου – ΑΟ Κορφοβουνίου
Κυράτσα Αγίου Δημητρίου – Ολυμπιάς Αγίας Παρασκευής
Ακράτητος Ακροποταμιάς – ΑΕ Ραδοβυζίων
ΠΑΣ Ανέζα – ΑΟ Φιλιππιάδας
Ολυμπιακός Καλοβάτου – ΑΟ Νέα Νίκη Καλαμιάς