Συνεχίζονται οι επιτυχίες του Club beach volley Πρέβεζας ΕΡΜΗΣ

Συνεχίζει τις επιτυχίες το Club beach volley EΡΜΗΣ με τους  αθλητές του , Μικρώνη  Μάρκο  και Ρούσσο   Βαγγέλη να  κατακτούν  τη Τρίτη θέση στο τελευταίο   τουρνουά open  k-19 εφήβων-νεανίδων στην παραλία Κατερίνης 17-19 Ιουλίου  που πραγματοποιεί η North Area Circuit.

Την πρώτη θέση , στην κατηγορία των νεανίδων , κατέκτησαν οι πρωταθλήτριες Ελλάδας  2019 στην κατηγορία των κορασίδων , Σακκά Κατερίνα με την συμπαίκτριά της , Λαμπρινή Γεωργαντά..

Στον τελικό των κοριτσιών οι Σακκά.Κ-Γεωργαντά.Λ  επικράτησαν με 2-0 σετ των  Μόκαλη.Γ-Μόκαλη.Δ από την Αλεξανδρούπολη. Στα αγόρια οι Κουρτιδης.Α από την Θεσσαλονίκη και  Καρφούρος.Α από την Αθήνα κέρδισαν 2-0 τους Πατλάκα.Δ-Τοκαμάνη.Α από την Αλεξανδρούπολη.

Το Club beach volley ΕΡΜΗΣ συγχαίρει τους αθλητές του και τους εύχεται καλή επιτυχία στους Τελικούς 7-9 Αυγούστου στην Πρέβεζα.