ΕΠΣ Π-Λ: Το πρόγραμμα αγώνων του Παιδικού πρωταθλήματος 2016-2017 (Ά και ΄Β όμιλος)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ,2016-17 Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ        
Α’ ΓΥΡΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 14:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 12:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
           
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016 12:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
           
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 12:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
           
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 12:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
           
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α’ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
ΑΟ ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α’ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ 2016-17 Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ        
Α’ ΓΥΡΟΣ          
           
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016 14:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 20/11/2016 12:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ        
           
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016 12:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 14:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016 12:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ        
           
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 12:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016 12:00 ΛΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ        
           
4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 14:30 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016 12:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΡΕΠΟ: ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ        
           
5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016 12:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 12:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016 12:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’        
           
6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 4/1/2017 15:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ        
           
7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                                        ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 12:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 12:00 ΠΑΡΓΑΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β’ ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2017 12:00 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΡΕΠΟ: ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Β’        
Ομάδα Σύνταξης
About Ομάδα Σύνταξης 23215 Articles
To PrevezaToday.gr είναι μια σύγχρονη ενημερωτική ιστοσελίδα για όσα συμβαίνουν στην Πρέβεζα και την ευρύτερη περιοχή.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.